VC Itálie 2016: Hamilton, Hamilton a...??

4. září 2016 v 17:17 |  F1 FAN LINE
Monza je nádherný okruh, který určitě stojí za to navštívit, takže pokud jste tam ještě nebyli a chcete, začněte makat, protože jinak se tam asi nedostanete. Osobně bych sice byla spíš za Imolu, ale on se nikdo neptá, že. Po dlouhé době mám čas se s vámi podělit o své názory a zážitky z dnešního závodu, ale je jich fakt hromada, takže bez okecávání, pojďme na to.  • · Hamiltonovo pokálení startu
Upřímně si nejsem úplně jistá, jestli za tím volantem zrovna chrápal, nebo přemýšlel nad lyricsem ke svému novému tracku, každopádně pokud se s nim někdo bavíte (jakože mám pocit, že hlavně jeho fans o něm ví všechno tak dokonale, že s ním musí trávit minimálně 29 hodin denně) tak mu řekněte, že hibernovat může doma, ale ne na startu. Mimochodem, viděli jste na rtech Wolffa to zřetelné Scheiße?

Když už jsme u toho Lojzika, dneska jsem ten závod sledovala s komentářem Richtra a Honzy Charouze, takže si tady udělám takový pěkný oslí můstek. Těžce nedávám, jak někdo může hodinu a čtvrt masturbovat nad výkony Hamiltona, byť třeba zrovna nedělá ani nic záživného. Skutečně jsem občas měla pocit, že co slovo, to fap. Je to docela nebezpečné, protože osobně jsem se ještě tak hodinku po zápase bála vykouknout z pokoje, jestli před dveřmi náhodou nebude Hamilton nebo otevřít ledničku, jestli v ni vedle rajčat nebude Hamilton.

Když jsem si tak uvažovala během komentářů Honzy… Já jako nepochybuju, že ten kluk o F1 něco ví, sice ty rozbory někdy nejsou nic moc viz "ta guma už je otrhaná, to znamená, že už je opravdu hodně opotřebovaná a potřebovala by vyměnit" nebo něco na ten způsob. V tu chvíli si člověk před televizí trochu připadá jako tupé hovado, ale stejně prostě tak nějak v duši víte, že to ten komentátor myslí dobře.
  • · Alonsův smích
Vtipálci z Hondy rozesmáli Alonsa tím, co po něm požadovali. No, musí to být strašna čurina, platit ti tolik peněz a pak slyšet jak si tam navrhuješ svoje plány a vysměješ se stáji do ksichtu. Ale upřímně, jsme rádi, že se směješ.
  • · Škoda Maxíčka
Upřímně jsem Maxe neměla nikdy ráda, což asi pravidelní čtenáři blogu vědí, takže mě vůbec nepřekvapuje, že si jezdí jako dobytek a nijak bych to neřešila. Na druhou stranu je mi sakra líto, že si mánička dneska nevybojoval místo v první trojce, Italové by ho hezky vybučeli a třeba by dostal i nějaké to rajče. Takhle dostane akorát boxerem a to až příště zase skočí nějaké horké hlavě do cesty. Ideální by to bylo u Alonsa, který za něj orodoval, no ne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama