Maďarsko 2016: co nebylo vyřčeno aneb guma, řev a prst

1. srpna 2016 v 20:41 |  F1 FAN LINE
Ještě předtím než se pustím do odborného rozboru včerejší VC Německa (kterou budu dneska sledovat dodatečně, protože čas jsou peníze, tzn. závod jsem včera neviděla), ráda bych se vrátila k Maďarsku, kde se rozhodně udála spousta zajímavých situací. Jmenovitě kolize Raikkonena a Verstappena, který blbě dřistal a samozřejmě nemohu opomenout prostředníček Lewise HipHopHop Hamiltona.Maďarsko, Maxova rozřezaná guma a Raikkonenovy nervy
Kdyby Max nebyl mladý a zajímavý pro teenagery, za RB by nikdy nejezdil, budiž mu k dobru přičteno, že jeho otec si pár závodů taky odkroužil a sám sebe pokládá minimálně za závodníka rovnocenného Michaelu Schumacherovi, byť v F1 doslova pohořel. Ale zpátky k naší aférečce. On byl Max skoro jako blondýnka, která s čerstvým řidičákem vrazila do Šanghaje. Nemohl se rozhodnout, jestli při nájezdu do zatáčky zaujme vnitřní, nebo vnější stopu a byl tak trochu ve svém světě, přičemž jeho poslednímu rozhodnutí už se Raikkonen nestihl přizpůsobit, štrejchl mu trochu pneumatiku a ani jeho monopost nezůstal bez újmy.

Raikkonen si samozřejmě stěžoval na Verstappena, Verstappen (asi pochválen doma lehce dementním otcem) naopak prohlásil, že tohle jsou závody Formule 1, ne nedělní vyjížďka a vůbec, že by z tohodle měli Senna s Prostem radost. Milý zlatý, z tebe by měl Senna tak akorát legraci. Tvá existence v F1 jenom dokazuje, že řídit monopost je dneska lehce nad úrovní dětského odrážedla, ale osobně myslím, že i s tím bys dokázal být nebezpečný.

Pokud na Maxe někdo máte číslo, tak mu prosím vzkažte, že snaha udržet i v závodu pozici, udělat nějaké to drama a být debil, to jsou úplně odlišné věci, které mu ovšem doma nemá kdo vysvětlit. Pro jeho dobro tedy můžeme všichni maximálně doufat, že se mu brzy přesune krev z rozkroku do hlavy a začne uvažovat mozkem, čímž si ušetří ostudu a brzy nejspíš i mnoho facek.

Hamiltonův fakovák
Druhá aférečka je poněkud peprnější. Lojza si jel pro vítězství, když v tom ho zabrzdilo autičko Haas, které šoféroval Esteban Guttierez (taky vám jméno Esteban připomíná slovíčko "estebák"?) a ne a ne ho pustit, leč na něj traťoví maršálové mávali modrýma jako zběsilí. Lojzik to chvíli ignoroval, ale když se mu následně povedlo Estebana předjet, podle médií jeho počínaní HipHopHop ohodnotil prostředníčkem. A jak už to tak bývá, Gutti si nechtěl nechat skákat po hlavě a tak si s Lewisem vyřídil své účty přes Twitter. Tak a teď si tedy pojďme Hamiltonův chmat rozebrat:

  • Gutti nemusel být tak měkký, vzkazy přes Twitter sice lepší než drátem do oka, na druhou stranu to moc chlapské není, pokud se cítil ublížený a ponížený, měl po závodě vylézt z auta a normálně mu jednu natáhnout. Takhle si to totiž vyřizujou chlapi, ne přes Twitter. Ale to bychom museli být v jiné éře i jiném roce.

  • Upřímně, nejsem si úplně jistá, jestli Lojza vážně zvedl prostředníček a nebo ukazováček. Buď jak buď, sklidil za to už kritiku i u Richtra, takže to bylo nejspíš fakt hodně.

  • Sama si myslím, že Lojza udělal už horší věci než to, že někoho vyfuckoval. Ono když se podíváte na to, jak se prezentuje, oblíká, co zpívá nebo co nosí kolem krku, tak je vskutku jeho zdvižený prostředníček co nejmenší.

  • Podporuje halo, což je mnohem větší sprosťárna než zvednutý fakovák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama