VC Kanady: grilování, týmovost a zedničina

13. června 2016 v 14:01 |  F1 FAN LINE
Přesně jak jsem avizovala, závod v Montrealu nabídl spoustu napínavých, vtipných i jinak zajímavých situací, které si teď rozebereme v celém článku.


Lahůdkou byl hned samotný start, kdy se HipHop snažil si pohlídat Rosberga, přičemž tak nechal volné místo pro Vettela, který se dravě chytil vedení a Lojzik měl po ptákovi. Pro Mergl to nic moc nebylo ani potom, protože se HipHop nedokázal s Rosbergem domluvit hned v první zatáčce, kdy se písničkář ocitl na vnější stopě, čímž měl pocit, že je z něj alfa a poslal Nica šupem z tratě. Jasně, na Hamiltona mají normální lidé svůj názor, ale zas si přiznejme, že tohle je start a Rosberg sice spadl o pár míst níž, ale měl zase možnost ukázat, že není tak nudný, jako HipHop, protože jeho probíjení se na lepší místo bylo podstatně zajímavější, než Lojzovo těžení ze špatně postavené strategie u Ferrari.


Před závodem jsem se taky zmiňovala o novém palivu, které si do Kanady přivezl Mekáč. Ve finále bylo k vidění, že na trati to žádné zázraky neudělá, na druhé straně se ukázalo, že by se s tím dalo docela dobře grilovat, takže kdyby spolupráce McLarenu s Hondou nedocílila kýženého úspěchu (podle vyjadřování Alonsa a vůbec v McLarenu všech to zní, jakože každou chvíli budou Merglu nadělovat kolo), tak třeba aspoň Japonci budou moct podnikat i v oblasti grilů.


Za zmínku taky určitě stojí dva největší zedníci z pole, přičemž Massa to musel odpíchnout po 38 kolech (což je ale aktuálně pořád ok, Jenson to ugriloval už po 9, tak těžko říct, jestli jim s Alonsem do těch žihadel nenalili už přímo tekutý podpalovač od Pe-po), zatímco Bottas se došpuntoval až na stupně vítězů. No paráda, hele.

Docela dobře ten závod završil Allbonzo, který to chtěl pár kol před koncem odpíchnout, údajně, že prý pro pneumatiky. On mu to sice nikdo moc nebaští, ale zase lepší vytáhnout tuhle pohádku než přiznat, že by mu přišlo lepší nabulíkovat všem něco o technických problémech, než dojet zase mimo body.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Richie | 13. června 2016 v 16:42 | Reagovat

To už aká zabrzdená pizda môže do sveta vypúšťať takéto s*ačky!?

2 Tvojekoule | 13. června 2016 v 21:27 | Reagovat

KOKOTKO

3 Tvojekoule | 13. června 2016 v 21:31 | Reagovat

Potreba sledovat tieto kusy hovien .... aby sme mali prehlad ...., ale yase neni treba často ....... stačí po výmene plienok autora postov ...

4 Adminka | 13. června 2016 v 22:01 | Reagovat

Maďarskou kolonii neřeším.

5 Na mene nezáleží | 14. června 2016 v 15:44 | Reagovat

Trefný rozbor kľúčových momentov GP, s nadhľadom :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama