Sbohem a šáteček

14. května 2016 v 20:19 |  Nebudu mlčet
Sice maturuju, ale zároveň si jsem vědoma, že moje názory prostě chybí, takže věnuju 10 minut ze svaťáku a napíšu vám tady jak se věci mají. Ono taky, nechat Maxe odejít do RB, chudáka Kvyata strčit do TR a ještě se tváři jakože je všechno ok, to je prostě obyčejné pokrytectví každého fanouška. I kdyby byl debil a fandil Verstappenovi, prostě ho nic neomlouvá.Ono to prostě vypadá jako sen. Jste z Ruska, dostanete se do F1, chvíli stokujete v TR (což je juniorka ve své době silně dominujícího týmu), ze kterého si vás pak přetáhnout do RB racing. Co si budeme říkat, Daniil za to občas uměl docela dobře vzít, což se bohužel nechvalně projevilo v Číně, kdy se před Sebastianem Vettelem a objevil takovým fofrem, že to pak Seb narval do Kimiho. To byla ta lepší situace. Pak přišla VC Ruska (symbolicky na komunistický svátek DEN PRÁCE) a Daniil dvakrát přistřihl Sebovi křídla takovým způsobem, že ho poslal přímo do bariéry.

"Nový Maldonado, hahaha."

"Ruské torpédo, hihihi."

Jo. Někdo může říct, že je Daniil idiot, kterému by měli vzít i rodný list. Ale už jenom to, že vylezl z auta a jedna z prvních věcí kterou řešil byla kde je Sebastian, vypovídá o jeho charakteru. Sebastian měl právo být naštvaný, ale to je taky tak jediné co mohl dělat. Od Kvyata bylo naopak velice hezké gesto, že nesklopil hlavu a neodjel z okruhu nejbližší cestou domů, ale chtěl se omluvit a celou věc vyřešit. F1 pamatuje taky na případy, kdy někdo zapříčinil nehodu a ještě pyskoval (tímto zdravím Bottase, doufám, že zase s Massou zabetonujete prostředek pole, když už to zase není na podium, ale tak nevadí).

No a z druhé strany toho všeho je mladý syn bývalého závodníka (závodníka, který to mimochodem nikdy nedotáhl na titul mistra světa a na podiu se taky objevil jenom 2x, ale tváří se jako kdyby vyhrával VC pravidelně do dnes), jenž si přijde do Formule 1 ještě bez řidičáku, všichni o něm strašně diskutujou, jaký je to Ayrton Senna a my všichni víme, že není. Když je někdo skutečně dobrý, tak nepotřebuje přirovnávání, protože právě JEHO JMÉNO je značkou úspěchu. Ale to je fuk,...

Takže prostě přijde tenhle, který by měl skutečně pouze závodit a po závodech šupem pryč z okruhu, nedávat dobrovolně rozhovory, prostě nic, protože ono toho v té hlavě fakt moc není a to ostatní nemusí vědět, a vedení těch dvou cirkusů musí začít manévrovat.

Je docela sviňárna a hnus využít toho, že Daniil za sebou nemá zrovna dva úspěšné závody, a zavolat mu jakože: "Ahoj, máme pro tebe novinku. Trochu jsi to teď posral a máme kapku strach, aby nám Max neodešel do Ferrari a nebo do Merglu, tak pofičíš zpátky do TR. Stejně bys tam fičel po sezóně tak jako tak, takže to jenom trochu urychlíme."
Jasně, Formule 1 není o tom, aby se k vám lidi chovali hezky, aby tam bylo lidské zacházení, ale nebylo to trochu zbytečné, nechat Daniila na těch pár závodů u RB a tvářit se, jakože je všechno ok, když už se dávno vědělo, že není?


Krom toho, ona ta F1 prostě svého Malda potřebuje. I kdyby měl být z Ruska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama