Proč právě chudák Alonso

15. února 2016 v 12:42 |  Nebudu mlčet
Jeho jméno vzbuzuje emoce (a ve většině případů ne moc pozitivní) nejen ve fanoušcích, ale také v jezdcích (ostatně, Piquet by mohl vyprávět). Na druhou stranu, poslední dobou se rojí kolem blogu komentáře typu, že je založený účelově, aby se tady dissoval Alonso a je ohromná škoda, že to tenhle blog nemá v názvu, že by to jako bylo patrné hned. Tak tady menší vyjádření k tomu všemu...
Tenhle blog NIKDY nebyl založený za účelem dissování Alonsa. Jednak je to jezdec, který je mi úplně ukradený a jednak by mi jezdec jako Alonso za založení blogu ani nestál. Taky komu by za Alonsa stál.

Vedle toho všeho... nedissuje se tady jenom Alonso. Dissuje se tady ještě Hamilton, Bottas a pár dalších nezajímavých a nudných nebo hloupých jezdců, případně jejich přítelkyně a šéfové. Jak ti by k tomu přišli, že je tady hejtuju taky, ale v názvu je Alonso? Vám by to snad jako nerozhodilo sandál, kdyby vás hejtovali na blogu, který se jmenuje HEJTY-NA-NOVÁKA, když se jmenujete Vrabec?

Zásadní věc, která bohužel méně inteligentním jedincům nedochází (ale nemusí si z toho nic dělat, protože kde můžu, pomůžu), takže vysvětlím: on Alonso není tak úspěšný a úžasný, abych ho kvůli toho hejtovala já sama a nebo abych kvůli tomu dovolila někomu na svém blogu uveřejnit článek. Důvod, proč je Alonso právě tady tak často zmiňován, je úplně jiný. Vlastně je jich víc:
  • Je to jezdec, který má spoustu fanoušků, jež ho budou milovat i kdyby jim naplival do obličeje. Vlastně by mu za to ještě děkovali a zastávali se ho u ostatních lidí, jakože to ve skutečnosti myslel dobře.
  • Sám si o pozornost říká. Všechno co řekne je sama o sobě glosa, takže nevyjádřit se k tomu by byla prostě životní prohra. Asi jako ta jeho smlouva s McLarenem.
  • Má hodně fanoušků i hejtrů, takže v momentě, kdy do názvu klepnete jeho jméno, nemůže být pochyb o tom, že se jeho fanoušci přijdou rozčílit a hateři zasmát.
A takhle to prostě je. Přes to nejede vlak. Ani Alonso.

Protože s tím motorem Hondy by to stejně nešlo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama