VC Ruska: Oprávněná naběračka Bottase a Alonso jako král!

11. října 2015 v 16:22 |  F1 FAN LINE
Už jenom samotná besídka před startem slibovala perfektní divadlo, které minulý rok okruh v Soči minulo.
Velké plus si za tento víkend vysloužil Carlos Sainz, který včera boural, vrtulníkem ho odvezli do nemocnice a dneska už se rval do auta, oproti tomu jeho krajan Allbonzo se onehda po Španělsku hodil marod a nějaký ten pátek si poležel doma na neschopence, aby jeho nebylo mejlky o tom, že jeho nehoda byla vážná. Samo, že byla. Měl tehdy po nárazu při testování nového motoru Hondy vidění, že jezdí na motokárách, což se po zbytek sezóny ukázalo jako odpovídající.

O první hezkou podívanou se postaral Hulkenberg, který to pár sekund po začátku otočil do protisměru a odchytil si k sobě Ericssona, který po zbytek závodu nikomu nechyběl - vsadím se, že Sauber si možná až na letišti vzpomene, že jim chybí jedno auto a za další dva dny jim dojde, kdo ho vlastně řídil. Tahle dvojka se pak pokusila sestřelit i Verstappena, ale kluk se nedal a odsrala to jenom jeho guma.

Předpovídala jsem v Rusku strašnou nudu, ale jelikož mezi mé čtenáře beztak patří i Putin, tak se tomu vyvaroval. Začalo to odstoupením Rosberga (a už fakt běžte do prdele s řečma, že je to týmová dvojka, které dává Hamilton na řiť - dává, když mu to stáj požehná, aby nemuseli lidi z týmu poslouchat věčné kňourání o té kolizi ve Spa, kterou mají jistě na talíři do dnes, když Rosbergovi hodí malé bezvýznamné PP, aby si jako nepřipadal až moc ukřivděný) a přiznávám, že když jsem viděla Lotus, kterému se kouřilo od prdele, ani chvíli jsem nepochybovala o tom, že je to Maldonado.

Nechápu, jak to ten kouzelník udělal, ale opak byl pravdou. Pastor asi dneska nebyl ve formě na ty své piruety, salta, přemety do stran a podobně, tak mu přišlo, že bude lepší jezdit jako člověk, tedy po čtyřech kolech, a ke konci na oplátku viděl cíl i se svým autem.

Příznivá úroda odpadlíků dnes přála McLarenu, kterému se díky četným nehodám dařilo a Alonso oslavil svou 250. GP jedním jediným bodem. Gratuluji, snad teď přestaneš chodit jako kašpar s tou utěrkou kolem hlavy.

No a pánem závodu vyhlašuju Kimiho, který kromě četných soubojů během závodu ukončil velice pěkně - kolizí s Bottasem, který mu zavřel zatáčku. No, co taky s ním, s volem, žejo. To má za to, že se sral na Kimiho místo. Ale on se vycuká a až bude moct před novinářema zase pomrkávat, jakože by mohl jít do nějakého top týmu, tak schová slzy, protože ví, že s tímhle by ho (kromě Mercedesu) každá stáj poslala do prdele.

Jo a ke konci jenom taková osobní poznámka - věděla jsem, že je teda Hamilton duševní mrzák, ale že se tím chlubí, to musí chtít notnou dávku narcismu. Možná jsem to pochopila špatně, ale skutečně zval lidi do Ruska? A myslel to vážně, nebo jenom toho nevyvezli dál než za brány okruhu, aby viděl, že tam lidi nemají co žrát a žijou tam jako chudáci? Není blondýnou ani 14 dní a už je dementnější než většina, která jimi je celý život.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nepodstatné | 14. října 2015 v 16:09 | Reagovat

Zbytečně do toho taháš politiku nemluvě o tom že v Rusku mají co jíst a mají se tam lépe než my tady-nebo jsi snad naletěla kecům z TV?pokud ano pak je mi tě líto protože máš dobrý články ale špatný informace :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama