USA: Ponížený Alonso, brečící Massa, titul ve špatném hrníčku

26. října 2015 v 20:04 |  F1 FAN LINE
Kdo nečekal, že Hamilton VC Ameriky vyhraje, ten asi není nohama na zemi, nebo je fanouškem Alonsa.
Potenciál "nového" McLarenu

Před závodem v USA vyslovil bonzák Button přání, aby mu Fernando VPrvníZatáčceNaBodech Alonso pořádně naložil. Jak už to tak bývá, když chce Alonso někomu naložit, tak většinou naloží akorát sám sobě (ano, kopnu si do mrtvého a vzpomenu na jeho hrdé prásknutí dveřma i Ferrari a odchod k McLarenu, které je letošní sezónu na skutečném vzestupu). Button je sice udavač, ale ne debil, takže si to samozřejmě přál kvůli novým dílům, které měl Alonso předvést a ukázat ten progres, jenž měl přijít po motivačních slovech, která Fernando vyslal Hondě na okruhu v Suzuce.
Je epické, že Alonso pronáší k Manoru slova, že by jim nepomohl ani motor do letadla, aby se zlepšili, zatímco on si nechá nahodit upgrade a odkrouží si to na 11. místě (což je jakože brutálně dobrý výsledek, vzhledem k tomu, že startoval 9. a do cíle dojelo 12 aut, rozumíte) kousek před Manorem a je rád, že je rád. Ona by to byla taky docela dobrá fraška, kdyby španělský zázrak dojel poslední…

Titul

Ráda bych se taky nějak vyjádřila k tomu, že Hamilton získal třetí titul mistra světa (a tak nějak všichni cítíme, že do toho až tak moc nedal), ale vlastně není co dodat. Nepředpokládám, že můj blog čtou debilové, kteří by si nebyli vědomi toho, že v Mercedesu je něco špatně a taky mě unavuje neustálé vysvětlování, že kdyby byl Nico Rosberg babrák, který posere každý souboj se svým stájovým kolegou, těžko by si ho v Mercedesu nechávali. Když Rosberg sejme Hamiltona, hned je to rasismus, ale když Hamilton vytlačí Rosberga mimo trať, je potřeba Nica uklidnit a za pár dní namotivovat. Takže předpokládám, že VC Mexika daruje tým Rosbergovi, aby byl jako klid. Lujz už má stejně titul v kapse, tak je to prašť jako uhoď. Jediné pozitivum na Hamiltonovi je, že se konečně zase hodil do svého, takže leč se občas vyjadřuje jako kokot, aspoň tak už nevypadá.
Co se týče nějakých dohadů, kdo byl v zatáčce na ideální stopě, což o sobě tvrdí Hamilton, tak k tomu bych dodala, že přesně takhle vznikají kolize. Jeden má dojem, že je na ideální stopě, pak přijede druhý s totožným názorem a je hotovo. Ale podle mého soudu Hamilton nemá ideální stopu nikdy a přesto bude spolu s Mercedesem tvrdit, že ano, i kdyby čert na koze rajtoval.

Nebezpečná kvalda!


Velkým překvapením není ani Massa, kterého velice pobouřila kvalda zajetá za deště. Odpustím si to, že je královsky placen za to, že i kdyby padaly trakaře s Alonsem, tak on prostě musí sednout do auta a zajet to. Že bude za babu, která se courá po dráze třeba 50km/h, to už je jeho problém, nikdo mu nenařídí, jak rychle má jet, zato bychom si všichni přáli, aby držel zobák, protože jeho výlevy o bezpečnosti nikoho nezajímají. Navíc, jemu fakt nevěřím. Kdo má co mluvit do bezpečnosti je Maldonado, který líže zdi v jednom kuse. V momentě, kdy Pastor řekne, že je něco nebezpečné, začnu zvažovat, jestli na tom není něco pravdy, ale Massu k tomu neopravňuje vůbec nic. Ano, zažil sice nehodu, ale v případě zrušení závodu on lidem asi těžko zaplatí zbytečné výdaje za satelitní programy, které si lidi objednali jenom kvůli tomu, aby mohli sledovat závody Formule 1 - nakonec zrušené, kvůli nějakému Massovi, který se v autě necítil bezpečně. Mám z něho fakt pocit, že i ve svém osobním autě řídí v dětské autosedačce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Master | 26. října 2015 v 22:03 | Reagovat

chuděrko, ty nebudeš dlouho spát kvůli Lewisovo titulu, co? :-)

2 Anna | E-mail | 14. ledna 2016 v 23:33 | Reagovat

Celá stránka jeden velký hejt na Alonsa. Když ho nemáš ráda tak o něm nepiš. Osobně jsem vždy fandila Webberovi ale za něj se musím taky postavit. Jak má asi vyhrávat když jeho auto se dá přirovnat k trochu vylepšené sekačce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama