Proč by měl jít Bottas jezdit do Mercedesu?

18. října 2015 v 0:15 |  Nebudu mlčet
Jak už ti bystřejší z vás pochopili, Bottase nemám ráda a samozřejmě opodstatněně. Je neuvěřitelně nudný, není ani vzhledově atraktivní a vedle toho dělá vlny, aby pak mohl srazit a šoupat s nima pod stolem. Pod stolem Williamsu.
Tím skutečně narážím na situaci, kdy Ferrari nemělo jistého druhého jezdce, média špekulovala o Bottasovi, který dělal ramena a prohlašoval, že on a Ferrari není nic nového. Pak zavřel klapačku a s vděkem zůstal u Willíků, kde mu dali najevo, že by měl příště zavřít hangár a nekecat sračky, protože vypadá blbě, když jezdí za jinou stáj, než do které se rve a záměrně se s ní nechává spojovat.Tak to zas osočil média z toho, že mu velice uškodila, když ho s Ferrari spojovala. Zkrátka kašpar...

= není moc chytrej, na rozdíl ode mě, čili nemůžu se na jednu stranu smát Hamiltonovi za to, že je imbecil, který do 2. GP v Rusku ani netušil, že má moře a na druhé straně považovat Bottase se svou taktikou za inteligentního člověka.

A konečně se dostáváme k jádru věci, čili kolizi v Rusku. Když pominu fakt, že Raikkonen se podle brzdné stopy snažil vyvážit Bottasovu drzost a nutkavost zavřít zatáčku, ale bylo pozdě, namísto toho, aby Valtteri poučil, že zatáčka se prostě zavírat nemá a i tenhle sebevražedný sport má nějaká pravidla, na všechny strany teď brečí, že ho někdo sejmul. To si prostě nevybereš. Kimi ho sestřelil sám, Alonso by se nad ním vztekal v týmovém rádiu a lítaly by pěstičky, jak ho známe.

Legrační je důvod, který Bottasovi rozhodil sandál, tedy fakt, že se i v posledním kole bojuje. Taková slova bych pochopila u Alonsa, který letos musí být imrvere nasraný, že se v ef jedničce vůbec závodí, ale pokud to vadí i Valtterimu, může jít jezdit třeba za Manory. Tam se takových manévrů obávat nemusí, prostě dostane modré vlajky a bude muset jet do prdele.

Vlastně je strašná škoda, že u Mercedesu prodloužili s Hamiltonem, protože s tímhle stylem fňukání by do konceptu jejich stáje skvěle zapadal právě Bottas. Je to sice průměrný závodník, ale očividně rád brečí.

Na druhou stranu, se stájovým kolegou Massou může aspoň probrat co může z bezpečnostního hlediska udělat příště lépe. Třeba zůstat sedět s nastartovanou mašinou v garáži.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama