Mohl by letos McLaren závodit aspoň s MC?

5. října 2015 v 23:05 |  Nebudu mlčet
Víkend zase přinesl spoustu zajímavý zpráv. Perlou mezi nimi jsou slova Rona Dennise, který říká, že je frustrován z nedostatku testování. Já se teda divím, že jen z toho. Není to nic moc mít v týmu přeplaceného kefrala a motor k ničemu, ale tak co už, ke konci sezóny. No a když jsme u toho McLarenu, tak Alonso už si prý letos nedělá velké naděje. Na titul už nejspíš ani nemyslí, ale v nějaký progres už ani nedoufá.
Ještě že tak, protože jinak bychom byli možná svědky přehazování bílých sítí přes Alonsa v přímém přenosu. Ono, doběhnout letos McLaren by asi nedělalo psychiatrům až takový problém, vzhledem k tomu, že je letos i medical car rychlejší než jejich monoposty.

Další perličku pak vytřepal Toto Wolff, který zdůraznil, že se Nico se svou povahou rozhodně nestal rezignovaným jezdcem. No, já osobně Nica začala mít ráda hlavně kvůli tomu, jak se nebál Hamiltona, což po Spa minulý rok skončilo. Od té doby kolem něj chodí po špičkách a brečí a tvrdí, že ne. Jak se mu teď můžu podívat do očí, když kašle na souboje a uráží se na Vettela? Jako ok, asi bych se taky nesmála, kdybych podělala závod, jasně si nechala před nosem frnknout titul a někdo by se mi ještě před novinářema vysmíval, že jsem podvodník, ale tak to máš tím s kým se taháš… Asi všem už došlo, že Mergl si musel stanovit jasnou týmovou jedničku a dvojku, protože jinak by si těžko držel takového babráka ve stáji.

No a na závěr se zase podíváme na zoubek Maxovi, ze kterého je teď velký kluk a má řidičák. Bernie o něm teď mluví jako o talentu, kterého by byla veliká škoda ztratit, pak nějaké patetické řeči o talentu a bla bla bla… Fakt je ten, že talentů už F1 produpala spoustu. Jestli o jednoho míň nebo víc, na tom nesejde. Ve své podstatě je Max vlastně chudák. Kdyby se příjmením nejmenoval tak, jak se jmenuje, ani by si neškrtl. Srovnávaní se Sennou taky nikdy nemůže skončit dobře a co je nejhorší - chudák musí v soukromí jezdit v Renaultu a ještě se tím chlubí. Třeba jednou pochopí, že je úplně jedno jestli jezdí v Thalii nebo Clio RS, řekne Renault a člověk hned ví.

Kdyby nám dal radši svou a Maldonadovu SPZ, to by udělal líp. Teda, těm, kteří včas koukají do zpětných zrcátek a umí rychle reagovat by to třeba k něčemu bylo.

No nic, příště při rozebírání dalších kauz nashle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama