Jasně a stručně před USA

25. října 2015 v 12:43 |  Nebudu mlčet
Zatímco v Americe čekají s deštníkem, jestli je pustí na trať, jakože Lauda už tohle tažení v USA označil za ztrátu času, v Rusku si musí mnout ruce, že po zdařilé VC v Soči následujou komplikace v Austinu, já zase konečně napíšu jeden předzávodní článek, kde shrnu události posledních dní.


Boj o šméčka

Radiová komunikace ukázala, že kromě Alonsa sedí v McLarenu ještě další primitivní člověk. Ano, mluvím o bonzákovi Buttonovi a jeho aférečce s pentlí pro Sainze. Překvapilo mě sice Jensonovo chování, na druhou stranu co čekat od stáje, kde jezdí dva dědové za zenitem, na míle daleko od prvního místa. Pokud teda dodrandí s tím letošním zázrakem k cílové rovince.

Takže teď je mi vlastně už docela egal, jestli se svými vykutálenými motory Honda dojedou na nebodovaných místech, nebo nedojedou vůbec. Sranda je, že i když Alonso na tyhle motory nadává, Button vykládá o frustraci, Ron vykládá o frustraci, všichni se jim smějou, tak ve chvíli, kdy se naskytne možnost, že by si nikdo z RedBullu rád přihnul k vodce a pod parou pak podepsal smlouvu na dodání motoru Honda, tak by vlastně podepsat nemohl. Dennis to totiž zakázal. Tímto se projevil jako skutečný formát, protože na úkor své vlastní ostudy zachránit druhou stáj, to si na triko
nevezme kdekdo.

Šprýmy v paddocku

I když podmínky zatím na trati v Americe nejsou úplně ideální (a je to dobře, protože koho by bavily obyčejné závody, které by stejně vyhrál - a vlastně asi i tak vyhraje Hamilton), v paddocku se každý zabavoval nějak. Ze stáje McLarenu byl prý slyšet pláč, u Merglu zase nějakej ten hip hop, Daniel a Daniil si vesele tancovali, radujíc se, že to jejich týmu s Hondou nedopadlo, no a u TR posadili do aut tatíky obou jezdců. Problém nastal ve chvíli, kdy se Jos Verstappen nemohl z auta dostat. Strašná šlamastyka, ale aspoň bude vědět, že pro příště má ego nechat venku.

Bernie

Není moc lidí, kteří by byli fanoušky Bernieho Ecclestonea, ale není se čemu divit. Od doby, co se rozhodl, že F1 střelí, jeho názory jsou docela zábavné. Přijede do Ruska, vychválí Rusko, řekne o Americe přesně to, co chtějí slyšet, ale pak zase přiletí do Ameriky a začne vykládat, jak by mu tam sedl ještě jeden závod. Říká se tomu buď přizdisráčství nebo skleróza. Jeden by řekl, že pomůže facka nebo prášky proti zapomínání, ale člověk, který ví svoje, už se s jeho poznámkama pod čarou tak nějak smířil.

No a na rozloučenou si dáme jednu takovou tématickou písničku...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-fan | 25. října 2015 v 14:31 | Reagovat

Nedá se nic jiného než souhlasit a to do posledního písmenka. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama