Jaký je skutečný problém McLarenu?

1. října 2015 v 23:31 |  Nebudu mlčet
Je to strašná prdel, tenhle motor Hondy u McLarenu. Ona by to byla teoreticky prdel tak jako tak, když za ně letos zase jezdí Fernando VPrvníZatáčceNaBodech Alonso, který je bezpáteřní a neštítí se ničeho, natož sundat motor Hondy při závodu v Japonsku. Ale pěkně od začátku…
McLaren se vybodl na motory Mercedesu, hrdě prásknul dveřma a odkráčel k Hondě. Ta tohle nadšeně přijala s tím, že jejich motor budou chtít po prvním závodě všechny stáje. Výsledek je takový, že jezdit s japonskými motory teď už nechce ani samotný McLaren, který prý vypisuje do Hondy glosy s prosbou o výměnu Araie.

Když McLaren nemohl na testech ani nakopnout mašinu, říkalo se tomu "porodní bolesti". Alonso pořád sypal něco o tom, že bude šťastný on, budou šťastní všichni kolem a vůbec, skoro se podle všech těch jeho prohlášeních zdálo, že McLaren považuje za svůj prodloužený penis.

Ono je to nakonec jedno, protože McLaren zažívá jednu ze svých nejhorších sezón ever. Jezdí za ně jeden přeplacený rozvraceč stájí a jeden někdejší mistr světa, vedle toho mají na hovno motor a jejich kasa je vytunelovaná jak národní banka. Dalo by se říct, že letošek je pro ně na dvě věci, ale fakt nevím, kde by tu druhou vyškrábali.

Na jednu stranu je mi jich chudáků líto. O pole position letos ani neslyšeli, předpokládám, že dlouho ani neuslyší a do toho ještě přišli Japonci s tím, že od McLarenu čekali větší podporu. No, myslím, že Alonso jim svou podporu projevil právě při závodech v Suzuce a víc nic. Dennis už potvrdil, že jsou všichni frustrovaní, což je taky podpora jak noha. Na druhou stranu se všichni tváří jakože je vše na dobré cestě a jednou to budou oni, kdo bude stát na bedně a všem se vysmívat.

Mimochodem, je fakt děsná řiť, když Alonso pořád vykládá, jak musíme být trpěliví a Honda musí jít krok po kroku, aby se jako mohli dotáhnout na Mergl a porážet je a vedle toho si zámecký pán jezdí na dovolenou nějakým karavanem značky Mercedes, aby chlapíky do Japonska podpořil. To je takovej ten hezkej pozdrav, když dřete jak vůl a chlubíte se jak se vaše práce dostane až k Alonsovi, kterej pak bezostyšně brázdí pláže se svou kopretinou v Mercedesu.

No, ještě by mohl zaháknout karavan za Ferrari, ale tím teď pohrdá, takže zatím nic.

Tak to by zatím bylo k téhle frašce všechno. Ono toho zas tak moc na komentování není, protože pánem komentářů je Arai, maximálně Fernando.

PS: Dělám si srandu, kdo by se chlubil tím, že maká na motoru, který nefunguje.
PS2: Ne, dělám si srandu, kdo by se chlubil vazbou na Alonsa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama