Co čekat od VC Ruska?

11. října 2015 v 1:23
Rusko je nepochybně zajímavá země, která nabízí mnoho možností zábavy. Prezident je vtipálek a díky tomu, co občas koluje na internetu, bychom si mohli říct, že v momentě, kdy Bůh rozdával inteligenci, se mu nechtělo za ruskou populací tahat. Co ale skutečně můžeme od závodu v ruském Soči čekat?  • · Putina. Možná bude předávat trofeje, ale určitě bude na tribuně a v zázemí. Už jsem někde dokonce četla spekulace, že bude závodit a dokonce je závod cinknutý, takže by mohl i vyhrát. No, kdo ví, protože Putin by i kozla rozdojil…

  • · Vodku. Hodně vodky. Ke konci minulé VC Ruska traťový maršál Malinovskij mával modrou vlajkou na každého, kdo kolem něj projel, takže tuším, že tam vodka jede během závodu po litrech. Navíc - Mercedesáci s ní budou zapíjet úspěch, Alonso žal.

  • · Maldonada. Doufám, že mi ho nikdo nenabourá. Už se to povedlo Nasrovi, Grosjeanovi, gumovým bariérám i betonové zdi.

  • · Nudu. Stejně jako minulý rok. Vzhledem k tomu, jak se občas Rusové prezentujou, tak se teda čekala trať jako větší kamikaze.

  • · Titul Mercedesu. Měli by si ho sebrat a svoje monoposty po zbytek sezóny nechat kolovat ostatním jezdcům, zatímco Hamilton by si mohl zajít třeba na trvalou.

  • Alonsovo týmové rádio. On teda nemá rád, když je to věcí veřejnou, ale nedá se svítit. Celý svět teď čeká na pozitiva, která se pokoušel před VC Ruska hledat. A kdo hledá, ten najde...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama