8 typů fanoušků

14. října 2015 v 1:04 |  Desatera
Určitě by bodlo sepsat TOP 10 debilních keců, které fandové Formule 1 slýchají nejčastěji, ale nejprve by bylo vhodné si rozdělit kategorie fanoušků. Najdete se?Normální lidi

Přestali se na Formuli 1 dívat někdy před 10 lety.

Tradiční fanoušci

Ze záhadných důvodů je ještě Formule 1 nepřestala bavit tolik, aby se na ní přestali dívat. Ti zdravější koukají na stream, ti debilnější nebo bohatší si zaplatili kanál, který je jim většinu času k ničemu a přeladí na něj pouze ve chvíli, kdy se jede F1.

Přelétavci

Fandí zrovna tomu, kdo vyhrává. Aktuálně je to Lewis Hamilton, ale pokud příští cenu vyhraje Verstappen, přesto, že na něj nadávali, budou vám tvrdit, že jim instinkt už od začátku říkal, že v tom klukovi něco je, čeká ho slibná budoucnost a dneska mu fandili. Patří mezi ně i takoví, co nevědí komu vlastně fandit a na vítězstvích jim nezáleží. Jednou jsem slyšela o fanouškovi, který po závodě psal pod článek komentáře typu: Hahaa, dobre, že Massovi to koleso jeblo po tej hlave. A po pár dalších závodech zase: Massa, aký dobrý pretekár, velmi mu to išlo.

Fanoušci Fernanda Alonsa

Většinou debilové. Upřímně, samotný Fernando je mi naprosto ukradený, kromě toho, že letos ze sebe udělal príma fackovacího panáka (DOBROVOLNĚ!!!) a čas od času se na něj dělají dobré vtipy. Ale je moc hezké vidět, jak se vztekají. Nehledě na to, že jsem nejspíš nepotkala ani jednoho fanouška Alonsa, který by byl normální.A ono to tak asi má být. Svůj ke svému.

Objektivní fanoušci

Je jich jako šafránů a především je s nima nuda. Otevřeně přiznají, že jejich favorit něco posral a naopak dokážou ocenit i někoho ne příliš výrazného. Ale showmana Maldonada neocení nikdy!!!

Trolliči

Jak už jsem jednou psala, tyhle vši mají v kožichu především fans Alonsa, za které se často vydávají a dělají z něho dementa. Občas je s nima sranda, občas se svým vtipům smějou sami a ještě podporujou debilní názory.

Znalci techniky

Jsou rádi za to, že s odřenýma ušima dali řidičák, ale vyjadřujou se, jako kdyby při závodech seděli v kokpitu se závodníky. Rádi se tváří, že vědí víc než Newey, ale ve skutečnosti mají problém si vyměnit pichlé kolo.

Bývalí závodníci/závodníci

Asi jediní, kteří skutečně trpí dnešním stavem ef jedničky. Většinou fanoušci Raikkonena.


A teď, když jste se našli, debilní kecy, které jako fanoušci F1 slýcháte od svého okolí můžete anonymně napsat TADY.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama