Říjen 2015

USA: Ponížený Alonso, brečící Massa, titul ve špatném hrníčku

26. října 2015 v 20:04 F1 FAN LINE
Kdo nečekal, že Hamilton VC Ameriky vyhraje, ten asi není nohama na zemi, nebo je fanouškem Alonsa.


Jasně a stručně před USA

25. října 2015 v 12:43 Nebudu mlčet
Zatímco v Americe čekají s deštníkem, jestli je pustí na trať, jakože Lauda už tohle tažení v USA označil za ztrátu času, v Rusku si musí mnout ruce, že po zdařilé VC v Soči následujou komplikace v Austinu, já zase konečně napíšu jeden předzávodní článek, kde shrnu události posledních dní.


Proč by měl jít Bottas jezdit do Mercedesu?

18. října 2015 v 0:15 Nebudu mlčet
Jak už ti bystřejší z vás pochopili, Bottase nemám ráda a samozřejmě opodstatněně. Je neuvěřitelně nudný, není ani vzhledově atraktivní a vedle toho dělá vlny, aby pak mohl srazit a šoupat s nima pod stolem. Pod stolem Williamsu.


8 typů fanoušků

14. října 2015 v 1:04 Desatera
Určitě by bodlo sepsat TOP 10 debilních keců, které fandové Formule 1 slýchají nejčastěji, ale nejprve by bylo vhodné si rozdělit kategorie fanoušků. Najdete se?


VC Ruska: Oprávněná naběračka Bottase a Alonso jako král!

11. října 2015 v 16:22 F1 FAN LINE
Už jenom samotná besídka před startem slibovala perfektní divadlo, které minulý rok okruh v Soči minulo.


Co čekat od VC Ruska?

11. října 2015 v 1:23
Rusko je nepochybně zajímavá země, která nabízí mnoho možností zábavy. Prezident je vtipálek a díky tomu, co občas koluje na internetu, bychom si mohli říct, že v momentě, kdy Bůh rozdával inteligenci, se mu nechtělo za ruskou populací tahat. Co ale skutečně můžeme od závodu v ruském Soči čekat?


Proč je vlastně Alonso tolik nenáviděný?

8. října 2015 v 20:59
Poměrně často chodím na jeden web o F1, kde snad nejvášnivější diskuze rozpoutají vždy články o Alonsovi. Kdekdo si přijde kopnout, potrollit, vysmát se, fandové se pak přijdou naštvat a vyskakovat jako čertík z krabičky, případně se najde i zcela zvláštní druh diskutérů - lidé "převlečení" za fanouška Alonsa, kteří ze sebe dělají debily a v obalu uctívání ho shazujou, takže z něho dělají ještě většího idiota než jak se prezentue. Takové je občas velice těžké rozpoznat od těch opravdových fanoušků Día.

Každopádně, chtěla jsem se spíš zabývat tím, proč má Alonso tolik hejtrů…

12 důvodů, proč by měl letos dostat titul každý, jen ne Hamilton

7. října 2015 v 16:16 Desatera
1. Protože k jednomu titulu už si jako slepý k houslím přišel.
2. Protože vzhledem k jasnému statusu týmové jedničky by z toho ani nemohl mít radost - bylo by to jako běžet osmistovku s vozíčkářem a radovat se z vítězství.

Mohl by letos McLaren závodit aspoň s MC?

5. října 2015 v 23:05 Nebudu mlčet
Víkend zase přinesl spoustu zajímavý zpráv. Perlou mezi nimi jsou slova Rona Dennise, který říká, že je frustrován z nedostatku testování. Já se teda divím, že jen z toho. Není to nic moc mít v týmu přeplaceného kefrala a motor k ničemu, ale tak co už, ke konci sezóny. No a když jsme u toho McLarenu, tak Alonso už si prý letos nedělá velké naděje. Na titul už nejspíš ani nemyslí, ale v nějaký progres už ani nedoufá.
Jaký je skutečný problém McLarenu?

1. října 2015 v 23:31 Nebudu mlčet
Je to strašná prdel, tenhle motor Hondy u McLarenu. Ona by to byla teoreticky prdel tak jako tak, když za ně letos zase jezdí Fernando VPrvníZatáčceNaBodech Alonso, který je bezpáteřní a neštítí se ničeho, natož sundat motor Hondy při závodu v Japonsku. Ale pěkně od začátku…