Verstappen předjíždí na simulátoru, Hamilton radši freestyle

12. září 2015 v 1:04
Chci odmaturovat, takže jsem si se začátkem školního roku dala přece vzetí, že se nebudu posmívat debilům, abych si vylepšila karmu. Nebudu říkat, jak dlouho mi to vydrželo a zrovna popíšu, čím mě hoši z F1 pobavili.
První vezmu na řadu Maxe Verstappena.

Je to vtipálek od pohledu. Nikdy bych do něho ale neřekla, že přijde na veřejnost s tím, že si prvně odzkouší svoje manévry na simulátoru, než je předvede na trati. Přesně tohle by totiž nemusel, kdyby si chvilku poseděl v nižších soutěžích, ale pro něho je to ztráta času, protože za volantem by se jeho talent dal přirovnat ke Kim Čong-unovi, který sám taky řídil auto už ve třech letech. Grosjean by mohl vyprávět a ten týpek, co odlepil v Abú Dhabí Maxovu mašinu od zdi a naložil na korbu, ten by mu mohl přitakávat.

No, každopádně… Versťa prostě tvrdí, že než předjel Nasra, zkusil si to na simulátoru. Nevím jak vy, ale já bych měla radost, kdyby si nejdřív někdo u kompu vyzkoušel jak mě ostříhat a pak se do toho pustil reálně. Zkusil to na kompu, ví do čeho jde. Asi na takovém principu jeho výkony fungujou.

Chlapče, z tebe by měl Maldonado radost.

Řekněme si zcela upřímně. Max nedisponuje nějakým závratným množstvím krásy, soudnosti, pokory a inteligence. Až teda jednou někoho vytočí svýma řečma o talentu, následně to do něj našije na dráze a dostane pěstí do bříška, bude docela v prdeli, protože tohle na simulátoru prostě nenatrénujete.

Samozřejmě se k tomuhle tématu vyjádřila taky blondýna z Londýna aneb Lewis HH Hamilton. I když to tak nevypadá, mám ho ráda. Je s ním sranda. Častěji teda z něj, než s ním, ale čert to vem. Tentokrát mu ale připadalo důležité ukázat, že nad věcí a nějaké trénování předjíždění na simulátoru, to má totálně na salámu. Plácal něco o tom, že má při předjíždění rád freestyle, ale jestli na trati nebo ve sluchátkách, to už neřek. No, tak se vykecal a my už konečně víme, proč Force Indii předjížděl 6 kol a jinak to všechno bere přes boxy.

Největší sranda je, že mu ani nedojde, že když mě v něčem tlačí bota, měl bych držet klapačku a ne k tomu ještě dávat debilní rozhovory, ze kterých budou mít všichni prdel. Jestli má Lewis nějakého PR manažera, měl by mu přidat minimálně kilo na hodinu, protože jinak se z povědomí lidi jako těžkej debil fakt nikdy nevyhrabe.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama