VC Singapuru: Šok nebo šokující nuda?

26. září 2015 v 10:13
Nebylo moc času se vyjadřovat k VC Singapuru, kterou sice vyhrál Sebastian Vettel, což je po nudné dominanci Mercedesu docela v cajku, na druhou stranu si nedělám iluze, že by Seb ještě teď nelezl ušima lidem, kteří zažili (možná spíš sledovali či byli nuceni sledovat) jeho čtyřletou dominanci.

Docela hezkým zpestřením byl ten vozembouch, co se dostal na trať a promenádoval se tam jako kdyby ani neznal Maldonada.


Zastavím se taky u Maxe Verstappena, kterému táta po závodě řekl, že kdyby před sebe pustil Sainze, nakope ho do koulí.

Docela by mě zajímalo, co má co fotr nařizovat svému synovi. Týmovou režii nesnáším, ale v případě Verstappena bych za neuposlechnutí nařízení trestala mladého kopačkou do prdele a fotra vyprala z paddocku ven. Nehledě na to, jak tahle kauzička ukazuje, že Josova inteligence je nejspíš stejně žalostná jako jeho kariéra v F1.
Strašně trapné je teď taky takové to pomrkávání směrem od Maxe jako: To nám ten kluk pěkně prospívá, nepůjde on náhodou do RB?

No a fakt je, že půjde nejspíš leda tak do prdele, protože RB teď neví co bude s jejich motorem (ačkoliv to Tomáš Richtr bere jako uzavřenou věc s tím, že budou brát motory Merglu - WTF?) a nejradši by měli motor od Ferr, protože jinak končí.

Nevadí mi to, protože RB mám nejradši na regálu v Tescu, než na bedně.

No, zpátky k závodu. Konečně letos odstoupil Hamilton, kvůli technickým problémům. Já na tyhle technické problémy u HipHop Hamiltona moc nevěřím, protože tuším, že ho má tým radši, tak bych spíš řekla že si během závodu zkoušel lakovat nehty a moc to nedopadlo.

Tak, tohle by bylo jenom ve stručnosti v Singapuru, ke kterému VYJIMEČNĚ bude chybět video komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama