Proč se nějaký bývalý řecký designer zastal Alonsa?

1. září 2015 v 14:12 | Blondie |  Nebudu mlčet
Chystá se VC Itálie, což je, zdá se, ideální čas na pošpinění Italů. Aspoň tak to nejspíš vidí Řek, který před nějakou dobou působil jako designer u Ferrari a kterého vyrazili.
U Alonsa to ve vztahu s Ferr bylo jako na horské dráze - jednou to pro něj znamenalo víc než titul, pak zas držkoval a vyrazili ho. On za sebou ovšem statečně práskl dveřma a se vztyčenou hlavou a frází: "Nebavilo mě jezdit druhý." odešel do McLarenu, kde poslední dobou dostává bombu penalizací a s motorem (který je podle tamějších troubů silnější než ten od Renaultu) v rámci možností uzavírá závody.

Každopádně, nějakému bývalému řeckému designerovi, který dříve pracoval u Ferrari, je teď strašně líto, že Alonsovi nikdy nedali vítězné auto. Navíc je podle něj Alonso nejlepším jezdcem v ef jedničky, nebo aspoň byl. To ostatně dokazuje, že když měli auto na 5. místo, tak dojel 4. Až takový je to formát.

Pravda je ale taková, že Alonso si prostě vítězné auto ani nezasloužil. Když děláte zlo, tak se vám to všechno sbírá. Čili, původně to byla karma a pak přeplacení jezdce, co neumožnilo sestavit pro Alonsa ideální vůz. A další věc je ta, že ve chvíli, kdy máte v týmu jezdce, který narušuje pohodu a staví se do role nadřazeného, jen těžko se můžete soustředit na vývoj vozu. To patrně bylo v možnostech pouze zmíněného designera Ferrari, kterému sice může být líto, že Alonso nikdy nedostal vítězné auto, ale aspoň ten monopost vypadal hezky.

A nakonec, k čemu by ten titul byl, když jezdil za Ferrari…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama