Pomohlo by pár facek? Hamilton a Alonso naprosto ztratili soudnost

4. září 2015 v 21:22 |  Nebudu mlčet
Před nějakou dobou jsem vám vysvětlila, proč by idioty, kteří souhlasí s "uzavřenými monoposty" měli dát do svěrací kazajky a na rok jim dát pokoj bez kliky. A jak jinak by se to mohlo potvrdit, než tím, že tomuhle debilnímu nápadu začnou přitakávat Alonso s Hamiltonem.
V Itálii na kryté kokpity padla řeč a těmhle dvěma se tato myšlenka zalíbila nejvíc. Není divu, nikdy nepůsobili jako nějací velcí myslitelé, ale jejich drzost už překročila všechny meze. Vsadím se, že prvotní impulz dal Alonso a Hamilton se jenom chytil, jako vždycky - on se sice tváří jako trendsetter, ale ve skutečnosti vždycky musí jít s davem a snaží se splynout. Viz. jeho obarvení palice na blond, když teď jezdí na německý tým.

Ostatně, Alonso se už před nějakou dobou projevil svými slovy: "Kryté kokpity mají smysl. I kdyby zachránily jeden život."

Ve skutečnosti je to tak, že ještě do teď vzpomíná na svou bouračku ze Španělska a ve skrytu své duše doufá, že při případné další havárii (která vzhledem ke stavu motoru Honda nebude při nijak závratné rychlosti) by ho zachránil krytý kokpit před plácáním hovadin po nárazu a taky následnou ostudou.

Takže, ano. Pojďme zavřít kokpity a pojďme dát motorkářům balanční kolečka, ať dostanou motosporty pořádné koule. Kreténi.

Řekněte už někdo těm primadonám, že jim všichni serou na bezpečnost, protože to je to poslední, co ve Formuli 1 někoho zajímá! Je nehorázná drzost, že tuhle myšlenku podporujou jedni z nejlépe placených jezdců v poli. To jim kurva nedochází, že jsou placeni za hazard se životem? Oni doopravdy nedostávají ročně tolik melounů jenom pro své krásné oči. To dostává Rosberg.

Tohle, že jsou ti skuteční muži, kteří nasazujou své životy a riskují pro rychlost? Tak to běžte do prdele, protože s takovou je tam jediný chlap, který se toho nebojí, Maldonado.

Ke konci bych zcela vážně chtěla dodat, že pokud se do F1 dostanou kryté monoposty, tak mi bude daleko záživnější připadat sledování ročních děcek, které po dvoře jezdí na odrážedle.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama