U koho hledat největší koncentraci debility na metr krychlový?

7. září 2015 v 18:58 |  Nebudu mlčet
Ono to asi někomu nedošlo, ale já vážně za idioty označuju pouze lidi, kteří jimi skutečně jsou a především jsou ochotni to čas od času dokázat. Typickým příkladem je teda Lewis HipHop Hamilton.
Vzhledem k tomu, jak se chová, jak se oblíká, jak brečí a jak se vyjadřuje, nikdo nepochyboval o tom, že Lewis nebude zrovna myslitel. Všichni dělají, že je to úžasný stratég, když odešel z McLarenu do vzkvétajícího Mercedesu, ale to si může myslet jenom opravdový kretén. Stejně, jako Vettel by nikdy nešel do Ferrari, kdyby neměli v ruce důkazy o tom, že jejich stáj se bude rozvíjet správným a konkurenceschopným směrem.

To jenom Alonso byl takový babrák, že nejdřív nevyužil veškerého potenciálu auta a pak mu to nějak uteklo, i s tím autem. Teď je to na takové ideální vlně, myslím, že jednak Alonsa nikdo nepřemlouval, aby šel jezdit do McLarenu a jednak on ani nepotřeboval vidět nějaký posun, který by mu obstaral titul nebo bednu. Mekáč pro Ala byl a bude lepší než jít na pracák, ale zároveň si přiznejme, že Bonzo už je u McL jenom na vejmínku, bude rád, když to tam nějak doklepe a hlavně, když neodejde po té frašce, co tento rok předvádí McLaren ve spolupráci s Hondou. Ale to je jedno, zase jsem se ztratila v myšlence.

Mluvit jsem teda chtěla o Hamiltonovi. O tom, že není zrovna kapacita, vás může přesvědčit spousta faktorů. Jednak věčně brečí, lobuje za uzavřené kokpity a skutečně není tím jezdcem který "ví, co má dělat a nepotřebuje rádiovou komunikaci", jak někteří borečci tvrdí.

Jeho posledním módním výstřelkem bylo, když po úmrtí Justina Wilsona došel na "jeho minutu ticha" s kšiltkou, sluchátkama v uších a s přesvědčením, že se jde fotit. Co už, to je náš Lojza.

No, a pak může být chudák Vettel smutný, že nejsou lidi kamarádi, když si piloti navzájem nejsou schopni nejen všímat jeden druhého, ale dokonce si vytřou prdel i s minutou ticha.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ChozéNepřijel | 10. září 2015 v 14:34 | Reagovat

moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama