Maldo do Formule patří a McLaren se s Hondou dostane daleko!

9. září 2015 v 23:36 |  Nebudu mlčet

Alonsa už jsem tady ztrapnila xkrát a Hamilton se zvládá sám.
Formuli 1 za mě imrvére kritizuje Webber, který jí ale kritizuje dost neodborně, protože fandí krytým kokpitům a tahá Buttona furt někam do nižších soutěží, jakože je to tam prý lepší nebo co. A vedle toho si furt mele svoje o placených jezdcích a o Maldovi, který je pro něj trnem v oku.


Tak aby bylo jasno. Maldo má v ef jedničce rozhodně své místo. A peněz má zatím dost, takže ještě nějakou dobu i mít bude. A díky za to, protože nejnapínavější na celých závodech je zkrátka sledovat, kde se roztříská. Hlavní hvězdou už dávno není leader drivers standingu ale náš Pastor.

Že čas od času na startovním roštu stojí někdo, komu bych nesvěřila ani obouchanou Felicii, to je pravda. Namátkou můj milovaný Bottas, Ericsson, Verstappen. Max je zajímavý jenom díky tomu, že mu sotva uschl inkoust na občance a jeho táta je po svých pár sezónách v F1 teďkons generál. Jinak by Versťa taky nikoho nezajímal. Mimo to, Jos je poměrně škaredý a jeho celkový počet bodů ve formulích byste napočítali na prstech jedné ruky. Ale očividně se rád tváří jakože to tam spasil a synek to teď bere po něm.

Kryté kokpity jsou kokotina a víme to všichni. Možná to pochopil i Massa, který se teď nějak neozývá ohledně té své bezpečnosti, tak buď je to ticho před bouří a chystá si nahonit nějaké PR na téma právě uzavřených monopostů a nebo ani Massa, se svou přehnanou starostlivostí o bezpečí pilotů, není takový břídil.

No a co se týče samotného Jensona, asi by bylo dost smutné odejít po tak "zdařilé" sezóně, ale ještě horší by bylo dělat v týmu dvojku (víme jasně, že Ron neumí dávat stejně a být nestranný k oběma jezdcům), tak těžko říct. Jisté je, že s motorem Hondy se určitě McLaren dostane daleko. Daleko od pole position a po pár dalších upgradetech možná i několik mílí od okruhu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Imaga | E-mail | 10. září 2015 v 10:36 | Reagovat

Tak konečně se do toho někdo obul. Dík, úplně jako bych to psala sama. Ještě jednou dík !!!

2 ChozéNepřijel | 10. září 2015 v 14:32 | Reagovat

Maldo je hvězda. Nekrouží jen jak blbec - stím souhlasím.
Současné F1 chybí zábavnost a tu jí Malda dává.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama