Ještě, že má Alonso za kámoše Flavia. Co by za něj dal Jenson?

26. září 2015 v 11:10 |  Nebudu mlčet
Briatore je prostě borec a navíc kamarád Alonsa k tomu, takže jeho osoba slibuje zábavu ve všech směrech.
Nedávno prohlásil, že Fernando VPrvníZatáčceNaBodech Alonso z Ferrari musel odejít, protože ho vinili ze všeho.

Já tomu vlastně docela rozumím. Máte závodníka, který rozvrátí McLaren, nechá posrat svého stájového kolegu jenom proto, aby mohl vyhrát no a nakonec přijde k vám do stáje, kde je záhadně všechno úplně na hovno. Náhoda? Nemyslím si. To vám prostě docvakne, že v tom má určitě prsty Alonso.
Naštěstí má Fernando ale dobré a chytré kamarády, kteří ho podpořili v myšlence odchodu z Ferrari. Možná ale ne natolik chytré, aby ho odradili od toho, aby sebral veškerou drzost, která mu zůstala a šel zaklepat na dveře McLarenu, jestli už je to tam jako zase dobrý, že by potřeboval v něčem jezdit a koloběžku mu pro příští rok komisaři FIA zakázali.

Jestli ježdění za Ferrari bylo víc než titul, pak ježdění za McLaren musí být víc než penalizace - a technicky vzato i je. On však stále doufá, že jednoho dne Japonci přinesou konkurenceschopný motor, nasadí mu ho na mašinu a on se opět stane mistrem světa (což je mimochodem v jeho věku už hodně málo pravděpodobné).

No, podstatně lepším hercem je u McLarenu určitě Alonso, který je pořád veselý, nic mu neschází, je šťastný, Ferrari podle něj pokroky nedělá, není mu líto, že odtamtud odešel, protože jeho kariéra by se momentálně nemohla hnát lepším směrem. Zkrátka po ¾ sezóny bez bedny je to pořád fajn, protože jezdit na chvostu pole a závodit leda tak s Manory, to je to, co skutečně chce každý závodník. Ono to tak nevypadá, ale on to takhle chce třeba i takový Hamilton. Chce tohle a dokonalou mani pedi k tomu.

Oproti tomu Jenson už tak loajální není a naznačuje, že ho tohle všechno přestává bavit. Takže Jensone, možná by to taky chtělo nějaký ten brainstorming s Flaviem…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama