Co by měl říct Alonso Ronovi? Jenson by měl naopak mlčet

19. září 2015 v 2:08 |  Nebudu mlčet
Dlouho jsem na blog nepřidala žádný článek, tak mám teď trochu obavy aby se snadno ovlivnitelní jedinci nevrátili zpět k fandění Alonsovi nebo Verstappenovi. Udělali by ostudu sami sobě a navíc zahazovali moje vzácné rady, čímž by mě ale opravdu naštvali. Jo a když jsme u toho Alonsa, Massa coby jeho někdejší kolega pobavil…
Po x letech se ozval s tím, že v době kdy jezdil za Italy se po příchodu Alonsa k Ferrari všechno změnilo. Pro lidi, kterým v hlavě neštěrká nic nového a možná, že kdyby Felipe nebyl tolik zatížen řešením bezpečnosti, třeba by ho taky koplo, že kde se domačká Alonso, tam roky tráva neroste. Nic, nevadí.

Každopádně, pro takové Massy opakuji: Alonsa jímá po krátké době u JEDNO JAKÉ STÁJE pocit, že by měl být jedničkou v týmu, pak že by měl vyhrávat (ne, že si nepamatujeme jak nechali v jeho prospěch odstavit chudáka Piqueta) a nakonec je to takovej kabrňák, že má sto chutí řídit tým, což většinou končí tím, že si stáj sáhne na dno (co se týmové atmosféry týče) a Alonso zabalí kufr a jde zas trollit jinde.

Teď zrovna povídal něco o tom, že příští rok se něco změní.

V první řadě by to měl být plat, který by měl Alonsovi klesnout. Kdyby byl charakter, sám dojde za Ronem a poví mu: "Hele, je to na hovno. Honda nám sice tvrdila, že se s jejich motory dostaneme daleko, ale nikdo netušil, že myslí na míle DALEKO OD POLE POSITION. No a do toho jsem vám do týmu přišel já, prostě smolnej rok v plný parádě, tak tady máš několik melounů, aby bylo aspoň z čeho brát na cesty příští rok."

Ale namísto toho on radši drandí po plážích v Americe a ještě se nechává fotit v nějakém karavanu značky Mercedes. Jo, kámo, my teda všichni dobře víme, že máš úplně na salámu, za kterou stáj jezdíš, ale i tak ti teda povím, že tohle je propagace a podpora Hondy jako noha.

A u McLarenu ještě zůstaneme. Jakkoli mám Jensona Buttona ráda a je mi nesmírně líto, že musí být v týmu právě s Alonsem, jeho nelibost na 3 závodní víkendy po sobě je naprosto zcestná. Jelikož teď skutečně hraje druhé housle (pokud ten jejich orchestr zrovna jede), tak nikoho jeho názor nezajímá. Jo, a fakt nikoho nezajímá kolik kdo tráví času u rodin, protože o rodinách a dojemných setkáních ef jednička vážně není. Kdybych si chtěla pobrečet, přečtu si diskuzi přitákavajících si Alofanatiků, ale s osobním životem laskavě běžte do prdele. O tom F1 není, nikdy nebyla a Vettel to pochopil poměrně správně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama