Září 2015

Verstappen má na titul, Alonso je jediný kdo nechce jezdit za Ferrari

29. září 2015 v 23:10 Nebudu mlčet
Mě prostě připadá vtipné, jak Haas oznámí, že za ně bude jezdit Grosjean, který vykecává, že by chtěl jezdit za Ferrari. Nehledě na to, že za Ferrari by asi rád jezdil každý jezdec v poli (kromě Alonsa, který je šťastný tam kde je a Ferr je pro něj odpad, protože on se zajímá o nižší série a proto si nechal záměrně nasadit motor z GP2), včetně jezdců Mercedesu, kteří už teď asi tak nějak tuší, že nejsou nesestřelitelní. Teda, myslím, že Rosberg už si to po dvou ufrnknutých titulech nemyslí, ale tak…

Ještě, že má Alonso za kámoše Flavia. Co by za něj dal Jenson?

26. září 2015 v 11:10 Nebudu mlčet
Briatore je prostě borec a navíc kamarád Alonsa k tomu, takže jeho osoba slibuje zábavu ve všech směrech.
Nedávno prohlásil, že Fernando VPrvníZatáčceNaBodech Alonso z Ferrari musel odejít, protože ho vinili ze všeho.

Já tomu vlastně docela rozumím. Máte závodníka, který rozvrátí McLaren, nechá posrat svého stájového kolegu jenom proto, aby mohl vyhrát no a nakonec přijde k vám do stáje, kde je záhadně všechno úplně na hovno. Náhoda? Nemyslím si. To vám prostě docvakne, že v tom má určitě prsty Alonso.


VC Singapuru: Šok nebo šokující nuda?

26. září 2015 v 10:13
Nebylo moc času se vyjadřovat k VC Singapuru, kterou sice vyhrál Sebastian Vettel, což je po nudné dominanci Mercedesu docela v cajku, na druhou stranu si nedělám iluze, že by Seb ještě teď nelezl ušima lidem, kteří zažili (možná spíš sledovali či byli nuceni sledovat) jeho čtyřletou dominanci.

Docela hezkým zpestřením byl ten vozembouch, co se dostal na trať a promenádoval se tam jako kdyby ani neznal Maldonada.

Co by měl říct Alonso Ronovi? Jenson by měl naopak mlčet

19. září 2015 v 2:08 Nebudu mlčet
Dlouho jsem na blog nepřidala žádný článek, tak mám teď trochu obavy aby se snadno ovlivnitelní jedinci nevrátili zpět k fandění Alonsovi nebo Verstappenovi. Udělali by ostudu sami sobě a navíc zahazovali moje vzácné rady, čímž by mě ale opravdu naštvali. Jo a když jsme u toho Alonsa, Massa coby jeho někdejší kolega pobavil…


Verstappen předjíždí na simulátoru, Hamilton radši freestyle

12. září 2015 v 1:04
Chci odmaturovat, takže jsem si se začátkem školního roku dala přece vzetí, že se nebudu posmívat debilům, abych si vylepšila karmu. Nebudu říkat, jak dlouho mi to vydrželo a zrovna popíšu, čím mě hoši z F1 pobavili.
Maldo do Formule patří a McLaren se s Hondou dostane daleko!

9. září 2015 v 23:36 Nebudu mlčet

Alonsa už jsem tady ztrapnila xkrát a Hamilton se zvládá sám.
Formuli 1 za mě imrvére kritizuje Webber, který jí ale kritizuje dost neodborně, protože fandí krytým kokpitům a tahá Buttona furt někam do nižších soutěží, jakože je to tam prý lepší nebo co. A vedle toho si furt mele svoje o placených jezdcích a o Maldovi, který je pro něj trnem v oku.

U koho hledat největší koncentraci debility na metr krychlový?

7. září 2015 v 18:58 Nebudu mlčet
Ono to asi někomu nedošlo, ale já vážně za idioty označuju pouze lidi, kteří jimi skutečně jsou a především jsou ochotni to čas od času dokázat. Typickým příkladem je teda Lewis HipHop Hamilton.


F1 FAN LINE: VC ITÁLIE

7. září 2015 v 16:05 F1 FAN LINE
Kde všude měl Alonso problém v brzdama? Kvůli komu jsme na závod skoro nemuseli koukat a kdo svou nudností šlape na paty Hamiltonovi? Koukněte na video a dozvíte se...


Pomohlo by pár facek? Hamilton a Alonso naprosto ztratili soudnost

4. září 2015 v 21:22 Nebudu mlčet
Před nějakou dobou jsem vám vysvětlila, proč by idioty, kteří souhlasí s "uzavřenými monoposty" měli dát do svěrací kazajky a na rok jim dát pokoj bez kliky. A jak jinak by se to mohlo potvrdit, než tím, že tomuhle debilnímu nápadu začnou přitakávat Alonso s Hamiltonem.


Co můžeme čekat od VC Itálie?

3. září 2015 v 22:33 F1 FAN LINE
Vypadá to, že o víkendu nás čeká opravdová zábava. Kromě toho, že jde o domácí závod Ferrari, samotnou mě zajímá, jak falešní tifosi zareagujou na Sebastiana Vettela, kterému ve fialovém nemohli přijít na chuť. No, už při příjezdu na sebe ale strhl pozornost Lewis HipHop Hamilton, který nejspíš oslavil bodový náskok na titul novou barvou - je z něj blonďák.


Bernie Ecclestone: Dobrák nebo křivák?

1. září 2015 v 21:35 Nebudu mlčet
Je až s podivem, že muž jako Bernie, na kterého si většina fans F1 ukazuje jako na ničitele královny motosportu, dostal přes hubu jenom jednou. Jeho rozporuplná osobnost a kontroverzní názory už spoustě lidem vnukly myšlenku, že mu tehdy asi naložili málo. Teď to ale vypadá, že je Bernie přece jenom dobrák, kterému jde o zajímavou podívanou. A nebo taky pěkně falešný křivák…


Proč se nějaký bývalý řecký designer zastal Alonsa?

1. září 2015 v 14:12 | Blondie |  Nebudu mlčet
Chystá se VC Itálie, což je, zdá se, ideální čas na pošpinění Italů. Aspoň tak to nejspíš vidí Řek, který před nějakou dobou působil jako designer u Ferrari a kterého vyrazili.