Za Ferrari by měl jezdit Maldonado, za kterého by měli sponzoři pro dobro Lotusu víc platit. A Rosberg více makat

30. srpna 2015 v 15:08 |  Nebudu mlčet
Jsem zpátky!
Původně jsem, jak bylo zmíněno dříve, chtěla sepsat další TOP kategorii, tentokrát s jezdci, které bych na hodinu z ef jedničky vyhodila. Nicméně, v naší královně motosportu teď lítají takové perly, že se na ně nedá nereagovat.
Největší rány rozdává - jak už to tak bývá i na trati - Lotus. Nejen, že zaměstnávají Maldonada, který je v týmu tak trochu místo bankomatu, mají momentálně taky problémy právě s financema a ve Spa jim byl odstaven majetek. Na jednu stranu ano, Pastor je sice do týmu velice tlačen skrz peníze sponzorů, na druhou stranu, jejich peníze sotva pokryjou i jen Pastorovy výstřelky a zkoušky, jestli může být kamikaze provozováno i pilotem na závodní dráze. Za což by měl (stejně jako Hamilton za PP) dostat "trofej", protože letos v tomhle Pastora nikdo nepřekoná a za takové tři roky by se někdo musel hodně kousnout, aby v tomhle Malda sundal.

Další perlička pochází z italských médií, které spekulují o Verstappenově přestupu do Ferrari příští rok. Upřímně, v téhle zprávě postrádám pravdu, trolling i vtip, všechno. Pominu fakt, že nechápu, čeho si musel někdo říznout, aby právě Maxe přirovnal k Sennovi, ale kromě pokory chybí tomuhle zelenáči taky rozum - nikdo normální vám totiž neřekne, že je v pohodě nemít vyzkoušeno jezdit ve formulích, i když teda zkušenosti z nižších soutěží mu chybí.

Tak jednak o zkušenostech nemusel mluvit, viz. Rotterdam nebo zimní testování v Abú Dhabí, ale jeho slova o zkušenostech mají asi podobnou váhu jako když řídíte rikšu, pak bez autoškoly (která mimochodem Maxovi taky pořád chybí, zrovna jako řidičák) sednete do auta s tím, že je to v pohodě, jenom vám chybí zkušenosti. Každopádně, pokud by pánové u Ferrari chtěli angažovat nějaké jelito, mohli by klidně zkusit i Maldonada, který o řidičák nejspíš taky brzo přijde.

Maxe napadlo, že mu nejspíš chybí zkušenosti. Srandy už bylo dost.

Dalším šprýmařem je Nico Rosberg. Ten reaguje na slova svého šéfa Wolffa, že polovinu práce odvádí závodník v sobotu. To mu nepřipadá pravdivé a pořád věří v to, že může získat titul mistra světa. Upřímně, já věřím v to, že když už se Nico teď více připravuje na mateřskou než na závody, aspoň si odpustí tyhle hloupé řeči, které ho u spousty lidí ještě víc snižujou.
Ne, nemá se svou současnou formou šanci na titul a ne, nevedl šampionát v Maďarsku. Za aktuální pozice na trati se totiž body nedávají, ale vzhledem k tomu, že Hamilton dosud nevěděl o ceně za PP a rozvraceč nezná pravidla pro pokračování v kvaldě, tahle Nicova neznalost se ztratí v davu. Nevadí, těšíme se někdy příště.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama