Proč bych si Pirelli neobula ani na cyklistické kolo a uzavřené monoposty nepustila na start

26. srpna 2015 v 12:35


Znáte to. Pirelli vám poví, že vaše pneumatiky mají životnost 40 kol a ony se po 30 rozpadnou jako laciné oláčky z vietnamské samoobsluhy. Pro větrem ošlehaného Nikiho Laudu obyčejná věc, při které by měli lidi držet hubu a krok a šoupat nohama, že nemuseli závod odjet po ráfku. Podle Sebastiana Vettela zase něco nepřípustného, za co mohl zaplatit životem.
Proč by měl Lauda radši souhlasit a nebrblat? Aby nepohořel.
Pokud Lauda vidí chybu ve strategii, kterou Ferrari pro Vettela zvolilo, pak by při pátečním tréninku ve Spa udělal "Laudův" Mercedes zrovna tak chybu právě ve strategii. Jak jinak si totiž chcete vysvětlit, že Rosbergovi při tréninku vybouchla pneumatika, pokud není chyba na straně Pirelli? A jak by Lauda přízpůsobil strategii pro trénink? Pokud nemáte o kolečko navíc (pozn. teď nemyslím jezdce McLarenu), tak vám logicky dochází, že Pirelli má v ef jedničce co dělat asi tak jako Maldonado.

Po smrti Justina Wilsona (RIP) je opět aktuální téma UZAVŘENÉ KOKPITY v ef jedničce. Zastáncem téhle kraviny je hlavně Lewis Hamilton, kterému se obrázek McLarenu s kopulí líbil. Pokud to myslí vážně a chce sedět v kukani, ať jde pracovat na poštu nebo do studia nahrát nějaké decibely, které pro jistotu (opět) nebudou v důstojné kvalitě ani na youtube.

Upřímně, nejenom, že uzavřené monoposty vypadají příšerně, budou kontraproduktivní, ale vezměme v potaz hlavně skutečnost, že z velké části je to právě smrt , co diváky Formule 1 láká. Těžko mi to někdo vymluví a ten, kdo tvrdí, že to není pravda, si to jenom nechce připustit. Ostatně, proč asi patří piloti ef jedničky k nejlépe placeným lidem na světě? Nebude to náhodou tím, že jsou placeni za koketování se zubatou?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Johnny Midgey | Web | 27. srpna 2015 v 8:33 | Reagovat

Nemůžu souhlasit úplně se všim, ale ta glosa na Maldonada docela sedla. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama