Jezdci, které bych s klidem vyhodila

31. srpna 2015 v 2:14
Slibovala jsem článek na téma Jezdci, které bych na hodinu vyhodila. Tak tady ho máte.
Je to asi s podivem, ale mám srdce a myslím, že Honda už letos Fernandovi naložila dost, tak ho z tohoto článku vynechám a zařadím do nějakého jiného, viděla bych to na název: Jezdci, kteří se zvládli vyhodit sami. To aby měl Kuba Novák radost.Začnu Hamiltonem. Pomineme fakt, že je Lojza víc módní ikonou (nutno dodat, že velice nedoceněnou, jakpak by ho taky jinak mohla nechat sama královna Alžběta vyhodit z královské lóže na Wimbledonu kvůli tomu, že přišel oblečený jak tatrman), než závodníkem. James Hunt by asi nad jeho chováním, osobností a vůbec osobou celkově, zamáčkl slzu. Je to muž mnoha talentů (v hudební branži bohužel též velmi nedoceněn) a od doby, co si zabalil řetaz, patery legíny a přestěhoval se k Mercedesu, taky horký adept na cenu Fňukna roku.To všechno by bylo poměrně jedno, kdyby okatě nedával znát, jak strašně má u prdele, jestli se fanoušci ef jedničky baví. Jenom naprostý sobec jeho hodnot totiž může vyhrát všechny závody, tvářit se u toho nadšeně, nasávat na bednách a ještě dávat rozhovory na téma, že je všechno v pohodě, protože je šťastný a nadšený. Kdyby nebyl sebestředný hňup a záleželo mu trochu na podívané, pak bychom třeba viděli atraktivní závody i častěji než pětkrát za sezónu, ale proč by to dělal. Mimochodem, někdo kdo by se se mnou vsadil, že až se Rosbergovi narodí dcera, Hamilton před gratulací provede svůj tradiční rituál a poškrábe se na koulích?


Dalším pánem na holení je Max Verstappen. I když tomu bychom zatím mohli oholit leda tak nohy. Nicméně, že je jeho otec debil, který ho podporuje v atacích na Massu (i když to podle mě Max udělal schválně, vzhledem k tomu, jak Felippe pořád brečí ohledně bezpečnosti), to tak nějak asi chápe každý inteligentní jedinec. Smůla je v tom, že Max byl jeho výchovou a geny nejspíš dost poznamenán, takže mu připadá OK se ještě v médiích chválit a vyprávět o tom, že mu v ef jedničce chybí jenom ty zkušenosti. Není to pravda. Chybí mu taky soudnost a řidičák. Ostatně, docela jsem se pobavila, když někde vytruboval, že doufá ve svůj nenávrat do školy.

No, vzhledem k inteligenci, jakou vykazuje, myslím, že si tam pedagogický sbor mne ruce nad tím, že se ho zbavili a chudáci Massa se Sainzem ať už si s ním poradí. Zkrátka pro spoustu lidí musí Verstappen představovat Černého Petra. Už jenom z principu teda doufám, že bodový náskok bude mít v TR Carlos a případnou dřívější sedačku u RB taky. A prosím pěkně… Až bude Max zase příště vykládat něco o řízení monopostu… Ano, když jsme viděli co předváděl v Rotterdamu, nejspíš vás napadlo buď to, že je neuvěřitelný břídil, nebo je těžké řídit monopost. Podle Maxe to prý těžké je, ale málokdo o sobě dneska přizná, že je negramotný debil. A to ještě chudák neřídil monoposty z roků 1990 a níž. To by to s našim novodobým Ayrtonem vzalo rychlý konec.


No a posledním bude sympaťák Valtteri Bottas. Ten je na tom teď poměrně špatně. Ve chvíli, kdy Ferr nemělo potvrzeného Raikkonena, bouřlivě se diskutovalo právě o Bottasovi jako o případném nástupci. No a protože Bottas asi taky nebude zrovna myslitel, podporoval tyhle špekulace tím, že jeho osoba by ve spojení s Ferrari nebylo nic nového. Bum, prásk, Ferrari potvrdilo Kimiho a Bottas ostrouhal. Navíc se k tomu přidalo vedení Williamsu, kterému špekulace s Ferr vadily.

No a protože Botty ještě nemá prodlouženo ani u Willíků, najednou přišel s tím, že mu jeho spojování s Ferr vadilo a uškodilo. Že je průměrný jezdec, kterého zajíždí i "sígr ve výslužbě" Massa, to je jedna věc. Druhá věc je fakt, že na sedačku u Williamsu se klepe dost lidí, včetně manželky Bottasova manažera - Suzie Wolff. A tak by se teď měl modlit, aby mu tu vyšlo aspoň u Willíků a příště raději míň mluvit.Formula 1 by měla být především o divokých autech, které krotí skuteční muži. Při pohledu na ubrečného Hamiltona, Verstappena, kterému teče mlíko po puse a nebo snad Bottase, kterého postoje mi připomínají nejmenovanou politickou stranu na styl "kam vítr, tam plášť", by jeden brečel.

Upřímně pro vaše dobro tedy doufám, že nejste fanouškem ani jednoho z výše jmenovaných, protože by vaše fandění ef jedničce ztrácelo pointu. Fanděte radši někomu kdo je rychlý, zajímavý, bohatý a nebo aspoň pěkný.

No, a koho že to nemáte rádi VY?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama