Srpen 2015

Jezdci, které bych s klidem vyhodila

31. srpna 2015 v 2:14
Slibovala jsem článek na téma Jezdci, které bych na hodinu vyhodila. Tak tady ho máte.
Je to asi s podivem, ale mám srdce a myslím, že Honda už letos Fernandovi naložila dost, tak ho z tohoto článku vynechám a zařadím do nějakého jiného, viděla bych to na název: Jezdci, kteří se zvládli vyhodit sami. To aby měl Kuba Novák radost.


Za Ferrari by měl jezdit Maldonado, za kterého by měli sponzoři pro dobro Lotusu víc platit. A Rosberg více makat

30. srpna 2015 v 15:08 Nebudu mlčet
Jsem zpátky!
Původně jsem, jak bylo zmíněno dříve, chtěla sepsat další TOP kategorii, tentokrát s jezdci, které bych na hodinu z ef jedničky vyhodila. Nicméně, v naší královně motosportu teď lítají takové perly, že se na ně nedá nereagovat.


Insta blogu

28. srpna 2015 v 17:53
Pokud máte instagram, určitě oceníte stránku http://instagram.com/f1fanline. A co dál?

TOP jezdci aneb pár posledních lidí, kteří Formuli 1 nedělají nudnou

28. srpna 2015 v 11:44 F1 FAN LINE
Abych byla úplně upřímná, mým nejoblíbenějším jezdcem je Ayrton Senna. Bohužel, ne každý jezdec má tak tuhý kořínek jako Pastor Maldonado, takže tyhle sezóny pro mě nejsou příliš atraktivní. Obecně pro mě F1 není až tak atraktivní, když zní motory monopostů jako sekačka na trávu a manuálně si jezdec při závodech leda nasazuje helmu.


Důvody proč fandit právě Fernandu Alonsovi

27. srpna 2015 v 15:11 Desatera
Pro velký úspěch a otázky proč fandit Fernandu Alonsovi vám teď přináším článek o opaku. Najdete v něm důvody, proč byste naopak dvojnásobnému mistru světa měli držet palce.Proč bych si Pirelli neobula ani na cyklistické kolo a uzavřené monoposty nepustila na start

26. srpna 2015 v 12:35


Znáte to. Pirelli vám poví, že vaše pneumatiky mají životnost 40 kol a ony se po 30 rozpadnou jako laciné oláčky z vietnamské samoobsluhy. Pro větrem ošlehaného Nikiho Laudu obyčejná věc, při které by měli lidi držet hubu a krok a šoupat nohama, že nemuseli závod odjet po ráfku. Podle Sebastiana Vettela zase něco nepřípustného, za co mohl zaplatit životem.
Proč by měl Lauda radši souhlasit a nebrblat? Aby nepohořel.

10 důvodů, proč nefandit právě Alonsovi

24. srpna 2015 v 15:44

Ve článku nabízíme 10 objektivních důvodů, proč fandit kterémukoliv jinému závodníkovi, než právě Fernandu Alonsovi. Pokud jsme na nějaký podstatný bod zapomněli, podělte se s námi o něj do komentářů.